Gen Factor to system innowacyjnych preparatów wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego. Gen Factor służy do dużych i małych zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, ubytki w tkankach, rozstępy itp.

Terapia GF dla skór z oznakami starzenia i utraty jędrności
Podczas terapii oprócz antyoksydacji skóry i nawilżenia możemy już po pierwszym zabiegu zaobserwować wyraźną poprawę struktury skóry, wygładzenie zmarszczek i poprawę kolorytu. Produkty Gen Factor zastosowane w terapii inicjują powstawanie nowego kolagenu i elastyny – o 20% napięcie i zgęszczenie skóry po pierwszym zabiegu.
Rekomendowana pielęgnacja domowa Krem GF Red
250 - 450 zł
Terapia GF dla skór z oznakami trądziku pospolitego i różowatego
Terapia oczyszcza skórę ,działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyciszenie stanów zapalnych, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Podczas terapii odbudowana zostaje fizjologiczna bariera skóry, uniemożliwiająca namnażanie różnych patogenów na skórze. Zapobiega powstawaniu ciężkich postaci trądziku ,ropnych zmian ,które doprowadzają do licznych przebarwień i blizn.
Rekomendowana pielęgnacja domowa Krem GF Green i Krem GF Blue
250 - 450 zł
Terapia GF dla skór z przebarwieniami i nierównym kolorytem
Terapia w gabinecie ma na celu wyhamowanie procesów oksydacyjnych i zapalnych w skórze, które prowadzą do nadprodukcji melaniny w skórze. Produkty GF pozwalają nam na zastosowanie takiej procedury zabiegowej, która zadziała antyoksydacyjnie , wzmocni barierę skóry na działanie UV, ujednolici kolor i zahamuje nadaktywność melanocytów.
Rekomendowana pielęgnacja domowa Krem GF Cinnamic i Krem GF Red
250 - 450 zł
Terapia dla skór atopowych
Terapia przywraca i wzmacnia naturalną barierę skóry, zmniejsza objawy związane z atopią oraz innymi chorobami autoimmunologicznymi . Redukuje zaczerwienienia ,wypryski atopowe, stany zapalne oraz alergiczne. Łagodzi objawy związane z wyrzutami histaminy.
Rekomendowana pielęgnacja domowa Krem GF Blue ,GF Green
250 zł
Terapia GF na okolicę oczu
Terapia obejmuję okolicę oczu zarówno górną i dolną powiekę i obszar, gdzie występują zmarszczki mimiczne typowe dla tej okolicy. Terapia działa na wiele problemów związanych ze starzeniem skóry i utratą jędrności ( opadająca powieka), obrzęk limfatyczny i tzw. podkrążone oczy Odpowiednio dobrane do problemu preparaty pozwalają na uzyskanie efektu wizualnego już po pierwszym zabiegu ,a seria zabiegów (4 – 6) prowadzi do odbudowy i zagęszczenia skóry, lepszego mikrokrążenia i dotlenienia, dzięki czemu odzyskujemy młodszy i zdrowszy wygląd .
Rekomendowana pielęgnacja domowa Krem GF Red
180 zł