Skóra dojrzała z oznakami starzenia

utrata jędrności, skóra szara, zmęczona i niedotleniona, opadający owal, widoczne zmarszczki, opadające powieki

ZABIEG GEN FACTOR NA OKOLICE OCZU
Preparaty GF pobudzają mikrokrążenie krwi i limfy, stymulują produkcję elastyny i kolagenu, nawilżają i rozświetlają.
180 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA/ STYMULATORY TKANKOWE NA OKOLICĘ OCZU
W zależności od wskazania zastosowany preparat pod skórę daje bardzo szybkie efekty, kwas hialuronowy, polinukleotydy intensywnie odmładzają tą okolicę.
250 zł - 710 zł
INFUZJA TLENOWA
zabieg na twarz i szyję polegający na podaniu substancji czynnych (kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, peptydy) w połączeniu z tlenem pod ciśnieniem. Skóra odzyskuje zdrowy koloryt, jest nawilżona i dotleniona, drobne zmarszczki znikają, a składniki aktywne penetrują i dożywiają głębsze warstwy skóry. Idealny przed wielkim wyjściem.
440 zł
LLIFFT UP – NATYCHMIASTOWY LIFTING
Innowacyjny zabieg jest alternatywą do zabiegów medycyny estetycznej dzięki m omolekułom z L-aminokwasami skóra uruchamia procesy naprawcze i regeneracyjnee. Eefekty widać natychmiast po zabiegu. Cera staje się bardziej napięta, wygładzona i wwyciszona, a drobne zmarszczki redukują się.
400 zł
DR BABOR VITAMIN C TREATMENT
Intensywna pielęgnacja na bazie serum ze skoncentrowaną witaminą C o działaniu silnie antyoksydacyjnym i pobudzającym syntezę kolagenu w skórze.
300 zł
TERAPIA GEN FACTOR ANTI AGING
Innowacyjne produkty Gen Factor zastosowane w terapii inicjują powstawanie nowego kolagenu i elastyny – o 20% napięcie i zgęszczenie skóry po pierwszym zabiegu.
250 zł – 450 zł
MEZOTERAPIA FRAKCYJNA + STYMULATOR TKANKOWY GF
Zabieg z mikronakłuwaniem połączony ze stymulatorem GF bogatym w aktywne białka, peptydy i czynniki wzrostu .Zabieg inicjuje intensywne procesy , które prowadzą do odnowy skóry, zwiększenia jej gęstości i napięcia.
Zabieg może być wykonany na twarz lub na twarz i szyję.
450 zł – 550 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA / STYMULATORY TKANKOWE
Zabieg przywracający młodszy wygląd, poprzez stymulowanie nowych włókien podporowych w skórze. Aplikacja kwasu hialuronowego (EJAL 40 ,PROFHILO) lub kombinacji kwasu hialurowanego z RH kolagenem (NUCLEOFIL,KARISMA) przywraca naturalny owal twarzy, odbudowuje ubytki tkankowe i działa wolumetrycznie.
440 zł - 1100 zł

Skóra sucha

skóra odwodniona, wrażliwa, cienka z uczuciem ściągnięcia

INFUZJA TLENOWA
Zabieg z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym nawilża skórę na poziomie komórkowym, redukuje drobne zmarszczki, a tym samym odmładza. Daje szybki efekt. Całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny sposób. Skóra po zabiegu wygląda na zdrowszą, pełniejszą i dotlenioną.
440 zł
BIJO ZABIEG NAPRAWCZY ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA
Śluz ze ślimaka zastosowany przy pielęgnacji skóry suchej i dojrzałej mocno nawilża i realnie spowalnia procesy jej starzenia się. Dzieje się to również za pomocą protein oraz witamin A, C, E, które słyną ze swoich odmładzających właściwości. Podczas zabiegu wykorzystujemy stymulację ultradźwiękową skóry: mikromasaż połączony z intensywnym przenikaniem substancji aktywnych. Maska końcowa poprawia elastyczność i napięcie, odżywia, rozświetla i nawilża .
300 zł
Terapia GF dla skóry suchej
Preparaty Gen Factor zastosowane zabiegu maja na celu ograniczenie transepidermalnej utracie wody i związanie jej w skórze, następuje inicjacja tworzenia kwasu hialuronowego. Wyrównanie ph we wszystkich warstwach skóry podnosi jej barierę ochronną. Efekt nawilżenia widoczny i odczuwalny jest od razu po pierwszym zabiegu.
250 zł – 450 zł

Skóra atopowa

skóra swędząca, podrażniona, łuszczenie, zaczerwienienie, wypryski

Terapia GF dla skór atopowych
Zabieg ma na celu wyciszenia stanu zapalnego wywołanego przez cytokiny prozapalne, charakterystycznego w chorobach autoimmunologicznych. Hamuje świąd oraz ewentualny obrzęk i wyprysk, przywraca barierę ochronną oraz zapobiega transepidermalnej utracie wody.
250 zł – 450 zł

Skóra naczynkowa

skóra zaczerwieniona ,widoczne zmiany okołonaczyniowe, pękanie drobnych naczynek ( pajączki), nadreaktywność skóry, trądzik różowaty

INFUZJA TLENOWA Z WIT C
Zabieg z tlenem i skoncentrowaną Wit C umożliwia szybką penetrację skóry. Działanie Wit C to głównie antyoksydacja i przyspieszenie syntezy nowego kolagenu oraz wzmocnienie ścian naczynek, które stają się bardziej elastyczne i odporne na różnice temperatury.
440 zł
Terapia GF na skórę naczyniową
Preparaty Gen Factor zastosowane w zabiegu mają na celu działanie przeciwzapalne i wyciszające rumień. Działają również wzmacniająco na naczynka oraz stymulują tworzenie się nowych naczyń włosowatych, dzięki czemu skóra będzie bardziej dotleniona i dożywiona .
250 zł – 450 zł

Trądzik

skóra sucha i tłusta z oznakami trądziku, liczne zaskórniki, skóra zanieczyszczona, zmiany o podłożu zapalnym

ZABIEG GEN FACTOR Z OCZYSZCZANIEM MANUALNYM
Zabieg z oczyszczaniem manualnym z użyciem preparatów o działaniu bakteriostatycznym, przeciwzapalnym, zwężającym pory
250 zł
Zabieg oczyszczający z pilingiem kawitacyjnym i preparatami bakteriostatycznymi.
190 zł
Terapia GEN FACTOR dla skór z oznakami trądziku pospolitego i różowatego
Terapia oczyszcza skórę ,działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyciszenie stanów zapalnych, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Podczas terapii odbudowana zostaje fizjologiczna bariera skóry, uniemożliwiająca namnażanie różnych patogenów na skórze. Zapobiega powstawaniu ciężkich postaci trądziku ,ropnych zmian ,które doprowadzają do licznych przebarwień i blizn.
250 zł - 450 zł