MASAŻE TWARZY

MASAŻ TWARZY
Masaż twarzy i dekoltu z ampułką dobraną do potrzeb skóry.
30 min / 90 zł
MASAŻ TWARZY KOBIDO
Manualny lifting twarzy ,w którym wykorzystuje się starożytne techniki japońskiego masażu głowy, twarzy, szyi, dekoltu i pleców. Celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie przykurczonych mięśni , pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny ,przywrócenie młodego wyglądu.
75 min / 210 zł
MASAŻ TWARZY AROMA KOBIDO
Masaż KOBIDO wzbogacony o aromaterapię na wysokiej klasy olejkach eterycznych doTerra. Przenikając przez skórę intensyfikują działanie rozluźniające na spięte mięsnie, ale także mają dobroczynny wpływ na odmłodzenie skóry i poprawę nastroju.
75 min / 250 zł
ZOGA FACEMODELING
Jest to zaawansowana technika manualna w obrębie górnych partii ciała i głowy. Likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe ,które powstają przez niewłaściwe nawyki postawy , mimiki powodując zmarszczki oraz bruzdy na twarzy i szyi ,asymetrię a także tzw. wdowi garb. ZOGA przywraca symetrię i modeluje owal twarzy. Zmarszczki są mniej widoczne, daje spektakularne efekty odmładzające.
120 min / 400 zł

MASAŻE CIAŁA

MASAŻ RELAKSACYJNY
uwalnia napięcia, wycisza
30 min / 80 zł
55 min / 140 zł
MASAŻ REWITALIZUJĄCY
dotlenia i pobudza
30 min / 90 zł
55 min / 160 zł
MASAŻ ANTYCELLULITOWY
przyspiesza metabolizm i drenuje
30 min / 90 zł
55 min / 180 zł
AROMATYCZNY MASAŻ PLECÓW
Dzięki mocy olejków eterycznych masaż jest terapią przeciwbólową i niezwykle odprężającą. Substancje czynne zawarte w olejkach do Terra , przenikają przez skórę i rozluźniają napięcia oraz wyciszają zarówno ciał jak i umysł. Genialna propozycja dla zabieganych i zestresowanych.
40 min / 150 zł
MASAŻ BRZUCH FTT
usprawnia pracę narządów w jamie brzusznej, uwalnia napięcia, przyspiesza metabolizm, relaksuje
70 min / 150 zł
MASAŻ STÓP Z AROMATERAPIĄ
Niezwykle odprężający masaż stóp i podudzi , połączony z kąpielą stóp w soli z olejkami eterycznymi.
40 min / 100 zł